http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=840992
ברוכה הבאה לבלוג שלי
לחצי לקריאת הפוסטים

איפור מקצועי כדרך חיים

איפור אופנה

איפור מקצועי, להבדיל מגושי איפור נוסח ליידי גאגא, יכול לתרום לשיפור המראה. מאפרת מקצועית ואמינה, תגרום לאישה להבליט את האטרקטיביות שלה ולבלוט בתוך חדר מלא אנשים.

מיומנויות יישום איפור מקצועי ומשוכלל, הינן מתכון בטוח להופעה מרשימה באירועים. מאפרת מקצועית מגיעה לביצוע משימת האיפור שלה, כאשר באמתחתה ערכת יופי לצד קולקציות איפור מגוונות הכוללות מגוון רחב של גוונים שניתן לתמרן איתם, וליצור מראה של עור מושלם בעל אמירה מהפנטת.

מאפרת מקצועית מכירה בחשיבות שילוב גוונים שונים, המורכבים מסודות של פיתוח אישי של מיומנויות, על מנת להבטיח שילוב של מראה נקי ומעודן. הייעוץ המקצועי אותו תעניק ללקוחה, יהיה לאפר אותה בשכבה אחת המערבת בהירות וצללים. בעזרת טביעת אצבע, היא תיצור את האפקט האחיד והמתוחכם. טפיחות עדינות יסתירו את הקווים הדקים במפגש שני הגוונים. סיום באמצעות הברשה, ידגיש את המראה המבוקש.

מרבית הנשים נאלצות ללמוד איך להתאפר בדרך כלל במהלך שנות התבגרותן. יש נשים המסוגלות לשלוט באומנות האיפור במהירות בתוך מספר ימים, בעוד שאחרות נזקקות לחודשים ארוכים של ניסיונות, עד שהן מוצאות את הטכניקה משביעת הרצון.

ובכל זאת, למרות שאין סודות חקוקים באבן על מנת להשיג את המראה המקצועי כתוצאה מהאיפור, עדיין, קיימות תבניות איפור מקצועי נכון. גם ואן גוך לא היה משיג את תהילתו אילולי היו ברשותו סוגי המברשות הנכונות והצבעים המתאימים.

על מנת להשיג את המראה הזוהר המקסים אותו מבקשת מאפרת מקצועית להשיג, עליה לוודא שיש ברשותה את הכלים הנכונים. רק כך תהיה מסוגלת לעבוד עם הצבעים הנכונים וליישם את הטכניקות אותן פיתחה תוך התאמה לסוג העור של הלקוחה.

ברשותה של מאפרת מקצועית תמיד יהיו, לדוגמה, צבעי איפור הכוללים סומק, ערכת צלליות, כמו גם הסוג הנכון של מברשות אשר תשמשנה אותה ביישום שילוב הצבעים הנכונים על עור הפנים.

איפור מקצועי משיג מראה זוהר ומהודר.

אישה שעומדת להינשא, תבקש להיראות הכי טוב שאפשר. מאפרת מקצועית מיומנת, תדע לבחור עבור הכלה את האיפור המתאים לה בהתאם לנתוניה האישיים, כאשר השיקולים המנחים יהיו: גודל העיניים, צבע הגוף, מבנה הלחיים ועוד. כך תצליח מאפרת מקצועית לבחור את שילוב הצבעים המתאימים על מנת לשלבם בהרמוניה נעדרת מראה מוחצן מידי.

לכל אירוע מותאם האיפור הנכון לו בהתאם לקרבת האישה לאירוע, ובהתאם לחשיבותו. מאפרת מקצועית יודעת להתאים את האיפור לפי אופי האירוע וחשיבותו, ומצליחה להשיג תוצאות מדהימות.

קלף האיפור הוא אחד הקלפים החזקים ביותר שניתנו לאישה. איפור יכול ליצור את הרושם הראשוני הנכון, כמו גם לפתור בעיות של בטחון עצמי. אך אישה מתאפרת בעיקר למען עצמה. נשים מבקשות להיראות יפות בעיקר למען התחושה הטובה שלהן, העובדה שהצליחו להפיק את היופי המקסימאלי מעצמן, ממלאת אותן סיפוק.

איפור מקצועי מעניק להן, אם כן, את התחושה שהן יכולות לצאת עכשיו ולכבוש את העולם.

לאיפור-טיפ של מיכל

איפור כלות

איפור כלות

איפור כלות הוא משחק, ניסוי של רעיונות שונים, צבעים ומראות.

ביום החתונה המיוחד, כל כלה רוצה להשיג את המראה הטוב ביותר שלה, ולהיות היפה ביותר. תפקידה של המאפרת הוא לגרום לכלה להרגיש כמו דוגמנית מצד אחד, אך עדיין לוודא שהתוצאות אינן מוגזמות מידי, מצד שני. זה בדיוק המקום בו המאפרת המקצועית נכנסת עם שרביט הקסמים שלה ומוסיפה ניצוץ והידור ליום החתונה.

הכלה היא כוכבת האירוע. טריקים פשוטים של יופי, כגון שימוש בבסיס ג'ל כבסיס לאיפור, גוונים בהירים להשגת מראה קורן, תסרוקת מתאימה, בחירת צבע השפתיים הנכון, הימנעות מיותר מידי שכבות של מסקרה, יכולים להבטיח הופעה ראויה ומרשימה.

השיער והאיפור של הכלה צריכים להיות פשוטים אך אלגנטיים. יש לזכור כי לא השיער ולא האיפור צריכים להתחרות עם שמלת הכלה, אלא להשתלב ולהשלים את המראה. מראה רך ומאופק יניב השפעה סקסית יותר.

על מנת להבטיח שהכלה תשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור יומה המרגש, עליה להתכונן היטב. פגישת התייעצות מקדימה עם המאפרת, תעזור לשתיהן לתאם ציפיות ועמדות. לפגישה זו על הכלה להגיע עם צילומי מגזין המציגים איפור שהיא אוהבת או לא אוהבת, וצילום שמלת החתונה שלה. כך תקבל המאפרת רעיונות נהדרים לאיפור וביחד הן תחלטנה האם ללכת על סגנון איפור רומנטי, דרמטי, אלגנטי, ובעיקר, להבין ולקבל מושג לגבי סגנון הכלה.

מאפרת מקצועית צריכה לגלות יכולת ביצוע טכניקות איפור המתאימות למבנה הפנים של הכלה. עליה לדעת להסתיר פגמים באמצעות האיפור ולהדגיש את היתרונות. כאן היא מביאה כשרון ויכולת מקצועית.איפור כלה כתום לעינים כחולות

אם לדוגמה, לכלה יש אף גדול או מצח גבוה, לעומת עצמות לחיים מדהימות, תדע מאפרת מקצועית כיצד לטשטש את המגבלות ולהדגיש את עצמות הלחיים. איפור כלות מקצועי הוא לא רק אמנות, אלא גם היכולת להבין את הכלה, חיצונית ופנימית.

על מאפרת הכלות מוטל תפקיד חשוב ביותר ביומה המיוחד של הכלה, אשר תתבונן בצילומים ובסרט החתונה עוד שנים רבות בעתיד. איפור שאינו מוצלח בולט ביותר בצילומים, והוא יכול לשנות לחלוטין את כל הזיכרונות מהיום החשוב ביותר בחייה.

איפור כלות מצריך מיומנות, ניסיון וידע רב באיפור, שימוש במוצרי איפור איכותיים המבטיחים עמידות לערב ארוך של ריקודים, שימוש בטכניקות איפור מיוחדות שיגרמו לכלה להיראות כאילו התאפרה ברגע זה, גם אחרי בילוי של שעתיים על רחבת הריקודים.

בנוסף, ומעבר לכשרון ולידע של המאפרת, עליה להיות בעלת כישורים נוספים. עליה להיות מאירת פנים ובעלת סבלנות, שכן הכלה עלולה להיות עצבנית, נרגשת ולחוצה מלוחות הזמנים. על המאפרת לאזור כוחות על מנת ללוות את הכלה ביומה המיוחד, ולהקשיב לה. הכלה תרצה לשתף במחשבות העוברות עליה, ולכן חשוב שהמאפרת תהיה בעלת יכולות הקשבה ואפילו לגלם תפקיד של מעין פסיכולוגית.

לאיפור-טיפ של מיכל

Plugin from the creators ofBrindes Personalizados :: More at PlulzWordpress Plugins
שינוי גודל גופנים