איפור בעידן הטכנולוגי

בעידן האינטרנט כל חברה צריכה סרטון תדמית שייצג אותה בהתאם לערכים שלה ולמה שהיא רוצה להציג ללקוחות שלה בפרט ולקהל היעד שלה בכלל. כמובן שכמו בכל סרטון חשוב שתהיה דוגמנית נאה למראה, צלם מקצועי, במאי, ומפיק וכמובן מעצבת שיער ומאפרת מקצועית. כיום, גם האיפור השתנה ולמאפרת המקצועית יש תפקיד מאוד חשוב בתהליך סרטון התדמית מאחר ובעידן הטכנולוגי המתקדם ובצילומי ה HD, רואים כל קמט פגם וליקוי בפנים שלא רואים בצילומים הרגילים.

סרטון תדמית זאוספורט -איפור מיכל הניג

בשיטת הצילום של ה HD רזולציית הצילום מאוד גבוהה ולכן היא חושפת את הפרטים הקטנים ביותר לעומת שיטת הצילום הישנה. בשיטת הצילום הישנה המאפרת המקצועית השתמשה בשכבות של מייק אפ מסוג מסויים ובפודרה שהתאימו לשיטה זו, אולם, במידה והמאפרת המקצועית תשתמש באותו המייק אפ שהתאים לשיטה הישנה בצילומי ה HD, יראו את שכבות המייק אפ והפודרה וזה רק ידגיש את כל הקמטים הצלקות והפגמים הנוספים שיש על העור והעור יצא במצב רע בצילומים ויחשוף כל ליקויי ופגם. לכן, כיום המאפרת המקצועית משתמשת עבור צילומי ה HD באיפור מיוחד, בעיקר חשוב המייק אפ שיהיה עדין עם מרקם דק כמה שיותר אבל שעדיין ידע לספק את הכיסוי. בשנים האחרונות מאז שנכנס עידן ה HD, חברות האיפור המובילות החלו לפתח מייק אפ HD שמותאם במיוחד לצרכים אלו ולצילומים בשיטה זו, חברות האיפור פיתחו מייק אפ שיהיה לו בסיס קל ודק כמה שיותר אבל עדיין שישמור על רמת כיסוי מסויימת, כך שגם אם יש תקריב של המצלמה על הפנים עדיין המייק אפ לא נראה.

איפור לסרטון כושר של מכון הכושר זאוס ספורט

נשים רבות אוהבות אף להשתמש במייק זה ביום יום  מאחר והוא מקנה מראה טבעי ועדיין מכסה פגמים. מייק אפ זה מתאים מאוד לעור בוגר, מאחר ושוב על אותו עקרון כמה שפחות מבליט את הקמטים.

גם כלות שאוהבות את המראה הטבעי והעדין ולא רגילות להתאפר ירצו להתאפר במייק אפ HD מאחר וגם אם מסתכלים עליהם ממש קרוב ומצלמים אותם ממש מקרוב לא יבחינו במייק אפ שכן הוא ממש דק ועדין ועדיין מסתיר פגמים וליקויים ברמה מסויימת כמובן שהדבר תלוי בעור הכלה במידה ואין לה פגמים מאוד מוגזמים למראה בפנים שאותם  צריך להסתיר עם מייק אפ רציני יותר. גם גברים שחקנים /שדרנים גברים מעדיפים מייק אפ זה מאחר והוא נראה טבעי יותר והם לא מרגישים שהם מאופרים איתו. צילומי התדמית חשובים מאוד ועוד יותר חשוב שהם יצאו מושלמים על מנת שמה שהחברה תרצה להציג יקדם אותה וייצג אותה בצורה הטובה ביותר. מאפרת מקצועית טובה תדע להתאים את האיפור המתאים ביותר עבור משימה זו.

איפור לסרטון כושר של מכון הכושר זאוס ספורט

איפור בעידן הטכנולוגי שונה במידה רבה מאוד מהאיפור בעידן הישן, המאפרת המקצועית צריכה לדעת להתאים את המייק אפ בפרט והאיפור בכלל לשיטת הצילום המתקדמת על מנת שהשחקנים והמצולמים יצאו בצורה הטובה ביותר ועם כמה שפחות הבלטת הפגמים והליקויים ששיטת ה HD כל כך מבליטה.

כאמור לעיל, מייק אפ טוב חשוב מאוד לצילומי HD בשיטה הנפוצה כיום, אפילו מצלמות וידאו ביתיות נמכרות כיום בשיטת HD, ולכן גם אם חברה בסדר גודל קטן רוצה לערוך סרטון תדמית במצלמה ביתית, עדיין החברה צריכה להשקיע במאפרת טובה על מנת שהאנשים שמצטלמים לסרטון יצאו בצורה הטובה ביותר ויראו עליהם כמה שפחות פגמים וליקויים.

מאפרת מקצועית טובה, יודעת בדיוק כיצד לנהוג בסרטים בכלל ובסרטוני תדמית לחברות בפרט ולכן לא כדאי להתפשר שמגיעים לבחירת מאפרת מקצועי, שכן בסופו של דבר, היא זאת שקובעת איך הפנים של החברה שלך יראו.

 

 

לאיפור-טיפ של מיכל
 

 

Plugin from the creators ofBrindes Personalizados :: More at PlulzWordpress Plugins
שינוי גודל גופנים